Serdeczne zapraszamy do naszego salonu!

Na ekspozycji urządzonej na 550 metrach kwadratowych prezentowane są zarówno klasyczne jak i najnowocześniejsze produkty. Wystawa zorganizowana jest częściowo w formie gotowych łazienek, reszta eksponatów stanowi inspiracje dla wyobraźni najbardziej nawet wymagających klientów, którzy sami pragną stworzyć niepowtarzalny wystrój swojej łazienki. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres wzornictwa zarówno klasycznego jak i modernistycznego. W kolorystyce i niepowtarzalnym wzornictwie oferowanych płytek stanowimy raj dla architektów projektantów wnętrz.

Zamówienia indywidualne

Oprócz materiałów bieżących realizujemy również zamówienia indywidualne na towary znajdujące się w posiadanych przez nas katalogach. Znajdą tu Państwo wszystko, co jest potrzebne do realizacji inwestycji na każdą skalę, a związane jest z łazienką, ceramiką, armaturą czy wyposażeniem. Oferujemy każdą możliwą konfigurację i modele dostępne na rynku. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają pełną gwarancję producentów.

Za każdym razem wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów poprzez: doradztwo techniczne, pełną kompletację dostaw, szeroki system rabatów, możliwość dostawy zamówienia pod wskazany adres.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele niezwykle interesujących propozycji .
Bogactwo kształtów , formatów i faktur , urozmaicona paleta barw oraz szeroki wachlarz wzorów dekoracyjnych sprawia , że przestrzeń zaprojektowana z naszych produktów spełni Państwa marzenia w specjalnej STREFIE CERAMIKI PARADYŻ.
Dzięki naszej kompletacji, jesteśmy w stanie dostarczyć w jak najkrótszym czasie, najbardziej skomplikowane, obszerne i nietypowe zamówienia od naszych klientów.

Życzymy udanych zakupów !
ul. Objazdowa 25     62-300 Września
ul. Górna 3
                  62-420 Strzałkowo

Salon czynny:
Poniedziałek – Piątek  09:00-17:00
Sobota  09:00-13:00